Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ordu Masöz Mahser

  • Listed: Ağustos 23, 2017 12:57 pm
  • Expires: 33 days

Description

Zihinsel ve bedensel olarak rahatlama sağlayan, vücuttaki kötü enerjiyi atmayı sağlayan Fatsa masaj türlerinden biri de sıcak taş Ünye masaj salonudur. Uzakdoğu’da binlerce yıldan beri uygulanan bu teknik 1990’lı yıllarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Genelde spa taşı olarak ta bilinen volkanik bir taş olan obsidyen taşlarının vücut üzerinde doğru noktalara konulması ile uygulanan bir tekniktir. Bu taşlar volkanik yapısından dolayı ısıyı tutmakta, kolay soğumamaktadır.

Seans başlamadan önce taşlar sıcak su içerisinde 34 dereceye kadar ısıtılırlar. Seans sırasında, doğru noktalara yerleştirilen taşlar ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin vücuttan atılması sağlanır.

Bu tekniğin bedene birçok faydası vardır. Stres ve yorgunluğu azaltır, uykusuzluk problemlerini çözer, sırt ve eklem ağrılarını tedavi edici özelliği vardır. Bel, sırt ve omuz ağrılarını azaltır, kadınların sancılı regl dönemlerinde sancılarını azaltır. Kan dolaşımını düzenler ve sindirim sistemi sorunlarını tedavi edici özelliği vardır. Bu tür bedendeki doğru noktaları bilen uzman bir kişi tarafından yapılmalıdır. Taşların konulacağı doğru noktalar bilinmezse uygulanan tekniğin hiçbir faydası olmaz.

 

No Tags

109 total views, 3 today

  

Listing ID: 712599d9d5437b47

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply