Welcome, visitor! [ Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ordu Masaj Bengüş

  • Listed: Eylül 20, 2017 12:23 pm
  • Expires: 61 days

Description

Taş terapisi uzun süredir uygulanan ve insanların oldukça memnun kaldığı yöntemler arasında yer alan bir Ordu masaj salonu türüdür. Terapi yönteminde kullanılan taşlar volkanik kökenli taşlar olup her taş türünün farklı bir özelliği bulunuyor. Bu taşlar arasında en fazla ametist ve bazalt taşları tercih ediliyor. Siyah renklere hakim olan bazalt taşının dış yüzeyi kaygan bir özelliğe sahip.

0545 950 88 56

Volkanik taş türlerinin en önemli özelliği ise sıcak ve soğuk etkileri içerisinde uzun süre barındırabilmesidir. Volkanik taşlar su içerisinde ısıtılarak uygulamaya alınıyor. Vücudun birçok bölgesine uygulanabilen şifalı taşlar sayesinde eklem ağrılarının giderilmesi sağlanıyor. Aynı şekilde kişiler günün tüm stres ve yorgunluğunu üzerinden atarken gerginlik ve depresyon risklerini de ortadan kaldırmış oluyorlar.

Ordu mutlu son masaj yöntemleri içerisinde sıkça karşılaşılan ve insanlar tarafından olumlu birçok sonucu olan taş terapisinin kullanımında da bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Bu yöntem ısıtılan taşlar nedeniyle her cilt tipine uygulanmıyor. Cildin alerjiye yatkın olması, ince bir deri tabakasının olması ya da cilt üzerinde açık yara bulunması halinde kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir yöntemdir.

No Tags

42 total views, 1 today

  

Listing ID: 62359c27fd8a886a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply